ثبت نام کاندید های نهمین انتخابات سالیانه کانون عکس اصفهان

ثبت نام از 3 شهریور آغاز و تا ساعت 24 روز 10 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان به نامزدی در انتخابات می بایست درخواست نامزدی خود را به ایمیل  isfpcelection@gmail.com ارسال نمایند. هر فرد باید مشخص کند که برای هیئت مدیره یا بازرس نامزد شده است.

تذکر: ثبت نام صرفا از طریق ایمیل فوق قابل پذیرش می باشد.

 

شرایط نامزدی:

عضو اصلی

گذشت حداقل یکسال از عضویت در کانون

اعتبار عضویت تا شهریور سال 97

 

هر فرد می تواند سوابق و برنامه های خود را در قالب زیر در یک فایل Word که باید از اینجا دریافت شود، همراه با فایل عکس پرسنلی به ایمیل اعلام شده ارائه نماید:

سوابق هنری

سوابق اجرایی و مدیریتی

اهداف و برنامه ها برای کانون

عکس هنری برای پوستر تبلیغاتی

این موارد اختیاری بوده و برای شناخت بیشتر سایرین نسبت به نامزدها می‌باشد. بدیهی است افرادی که سوابق و برنامه ها را ارائه نمایند شانس بهتری برای شناساندن خود به اعضا داشته و رقابت موفق تری خواهند داشت.

 

در انتخابات کانون ترکیب ۵ نفر اصلی و ۲ نفر علی البدل هیئت مدیره به همراه بازرس کانون انتخاب می شود. هیئت مدیره و بازرس که باید در پایان شهریور هر سال انتخاب شود، با رای اعضای اصلی و برای یک دوره ی یکساله برگزیده می شود.

بدیهی است که انجام انتخابات، حس شرکت مستقیم اعضا را در تصمیم گیری های کلی و جزیی در کانون افزایش می دهد. از طرف دیگر افراد منتخب، با تکیه به رای اعضا با نیرو و انرژی بیشتری به انجام وظایف محوله می پردازند.

لازم به ذکر است مجمع عمومی و نهمین انتخابات سالیانه کانون عکس اصفهان چهارشنبه 15 شهریورماه ساعت 3 بعدازظهر برگزار خواهد شد.

اساسنامه

انتخابات

نویسنده : تیم تحریریه
بدون ديگاه

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.